فراتر از آنچه تا امروز دیده ایم ممکن است، وقتی با هم به یک سو بنگیرم

کرج، چهار راه طالقانی، ساختمان پزشکان شاه کرم

تلفن تماس : ۰۹۰۵۸۷۹۱۲۲۶

در علم روانشناسی همین بَس که رسالتمان شفای روح است.

نیکا در زبان پارسی به معنی خوش می باشد، ما از سال ١٣٩۶ نیکا را تاسیس کردیم که به دنبال حال خوش شما با حل مشکلات و مسائلی که روح شما را آزرده خاطر می‌کند باشیم و بر این باوریم که خوب شدن حال شما به ما نیز روح تازه ای داده و با افتخار بیشتر در این مسیر گام برمی‌داریم.

در نیکا چه می‌گذرد؟

دغدغه ما سلامت و آرامش روح و روان شماست، به همین دلیل تمام فعالیت های مجموعه را در راستای سلامت و آرامش روح و روان شما، پیشگیری از اختلالات و درمان آنها برنامه ریزی کرده ایم.

برنامه ریزی نیکا برای مخاطبین خود شامل دو گروه عموم مردم و متخصصان خود می باشد، برنامه ی عموم مردم شامل برنامه های آموزشی و برنامه های درمانی می باشد که هم به شکل حضوری و هم در فضای مجازی ارائه می گردد.

برنامه آموزشی ما با هدف آگاهی رسانی بیشتر و بهبود سلامت روح و روان حامعه، پیشگیری از بروز اختلالات روانی، افزایش مهارت های زندگی می باشد.

این برنامه ی آموزشی شامل کارگاه ها، دوره ها، کلاس های آموزشی در نظر گرفته شده.

کارگاه ها و دوره ها شامل افزایش مهارت های زندگی، روابط فرا زناشویی، طرحواره درمانی، اختلالات شخصیت، زوج درمانی و……. می باشد که به صورت حضوری و آنلاین برگذار می‌گردد.

برنامه ی درمانی ما توسط متخصصین مجرب به منظور افزایش سلامت روح و روان برگذار می‌گردد که شامل جلسات مشاوره و دوره های درمانی زیر نظر متخصصین روانشناس برگزار میگردد.

متخصصان نیکا با همدلی و همراهی شما، قدم در مسیر حل مشکلات و آرامش شما با ریشه یابی دقیق مشکلات میگذارند.

در این مسیر ما از تمامی رویکرد ها به صورت التقاطی استفاده کرده تا بهترین درمان را ارائه دهیم.

مشاوره با متخصصان ما به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی صورت می‌گیرد.

اعضای خانواده نیکا چه کسانی هستند؟

ما در نیکا یک خانواده ی بزرگ را تشکیل دادیم و مفتخر هستیم که در کنار یکدیگر و با تمام توان آماده ی خدمت گذاری با شما عزیزان هستیم و از این بابت خداوند را شاکریم.